• Відкриті торги
  • КЕП

«Капітальний ремонт даху корпусу №1 Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради за адресою: вул. Лазурна, 5, м. Генічеськ, Генічеський район Херсонська область.»

Оголошено тендер

2 484 500.00 UAH
Номер: 5b400cd087ed418baf1f948d487a03ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-04-005074-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 484 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт даху корпусу №1 Генічеського закладу загальної середньої освіти №4 Генічеської міської ради за адресою: вул. Лазурна, 5, м. Генічеськ, Генічеський район Херсонська область.»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 04.10.2021 13:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис(перерозподілені залишки освітньої субвенції минулих періодів)
Сума2 484 500.00 UAH