-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для початкових класів " Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2021-10-01-004569-a
Завершена
406 286.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 031.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 031.43 UAH
Номер:
ce1c5763c02d4edeb5e784969abb973d
Внутрішній номер закупівлі:
11806586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-01-004569-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, селище міського типу Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романів Світлана 380981342113 dep.edu_krasne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
406 286.10 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 031.43 UAH
Період уточнення:
01.10.2021 22:03 - 15.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2021 22:03 - 25.10.2021 00:00
Аукціон:
25.10.2021 14:12 - 25.10.2021 14:35
Період кваліфікації:
25.10.2021 14:35 - 26.10.2021 20:04
Період завантаження договору:
26.10.2021 20:04 - 15.11.2021 20:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару здійснюється Замовником за рахунок бюджетних асигнувань, затверджених його кошторисом, у відповідності з вимогами Бюджетного кодексу України. Розрахунки за поставлений товар здійснюється по безготівковому перерахунку протягом 7 робочих днів з моменту отримання Замовником Товару та належно оформлених товаро-супровідних документів (накладної, рахунка-фактури, тощо).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Багатофункціональний пристрій
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Телевізори
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Телевізори
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
Оскарження: 26.10.2021 20:04 - 05.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40293555
-
Контактна особа:
Фігун Віктор +380981070013 info@leocomp.com.ua
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО, будинок 36
Оскарження: 26.10.2021 20:04 - 05.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
405 090.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 090.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2021 20:04
Відповіді на вимоги
11
Документи
69
Скарги
0
ФОП "КУЛЬЧИЦЬКИЙ РОМАН АНДРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3247705157
-
Контактна особа:
Роман Кульчицький +380950957640 romankulchytskyy@gmail.com
-
Адреса:
79020, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ПОШТОВА, будинок 26
Початкова пропозиція
406 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
406 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
559849a373444ade87d522f8271417be
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-01-004569-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40293555
-
Контактна особа:
Фігун Віктор +380981070013 info@leocomp.com.ua
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ ЛИПИНСЬКОГО, будинок 36
Номер договору:
12/11
Сума договору:
405 090.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
337 575.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.11.2021 15:00
Статус:
Виконаний