-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для початкових класів " Нової української школи"
Оголошено тендер
406 286.10
UAH
Номер:
bf6abebc271c4b018872d59e52c9b4a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-01-004926-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, селище міського типу Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, селище міського типу Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
406 286.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мультимедійне обладнання для початкових класів " Нової української школи"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.10.2021 21:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума369 351.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума36 935.10 UAH