• Відкриті торги
  • КЕП

Мультимедійне обладнання для початкових класів " Нової української школи"

405 090.00 UAH з ПДВ
Номер: 559849a373444ade87d522f8271417be
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-01-004569-a-b1
Замовник: Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
Постачальник: ТОВ "ЛЕОПОЛІС КОМП'ЮТЕР"
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 12/11
Дата підписання: 12.11.2021 15:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 405 090.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 515.00 UAH)
Оплачено: 405 090.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 67 515.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 15 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Багатофункціональний пристрій
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 6 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Телевізори
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 4 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Телевізори
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 5 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання Відповідно до документації