-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-010519-b
Торги не відбулися
1 645 308.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 453.08 UAH
мін. крок: 1% або 16 453.08 UAH
Номер:
b668359ed4ce4764b395e20962c29563
Внутрішній номер закупівлі:
11773874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-010519-b
Замовник:
Брацлавська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325928
-
Адреса:
22870, Україна, Вінницька область, селище міського типу Брацлав, ВУЛИЦЯ ЕНГЕЛЬСА, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Мельник +380675824656 serqij1970@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 645 308.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 453.08 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 19:12 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 19:12 - 15.10.2021 00:00
Аукціон:
18.10.2021 14:46 - 18.10.2021 15:15
Період кваліфікації:
18.10.2021 15:15 - 27.10.2021 11:16
Період завантаження договору:
27.10.2021 11:16 - 16.11.2021 11:16
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
09ebbfa901704ead9f49e02356c635ed
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення видатків необхідних для проведення робіт
Період оскарження:
26.12.2021 15:19 - 06.01.2022 00:00
Дата опублікування:
26.12.2021 15:19
Дата виконання:
26.12.2021 15:19
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Акопян Ара Ахтанакович
Оскарження: 23.10.2021 11:20 - 02.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2798800910
-
Контактна особа:
Акопян Ара Ахтанакович 380976747448 innashatkovskaja33@gmail.com
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Гнівань, ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 20, квартира 13
Оскарження: 23.10.2021 11:20 - 02.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
1 234 215.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 234 215.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.10.2021 11:20
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ШЛЯХБУД"
Оскарження: 27.10.2021 10:16 - 06.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03579443
-
Контактна особа:
Ілля Табачніков +380432689450 ilyashlahbud@gmail.com
-
Адреса:
23252, Україна, Вінницька область, Вінницький район, селище міського типу Вороновиця, ВУЛИЦЯ КОЗАЦЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 68
Оскарження: 27.10.2021 10:16 - 06.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
1 518 091.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 449 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.10.2021 10:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
82
Скарги
0
ТЗОВ"ВИСОЧАНСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД"
Оскарження: 27.10.2021 11:16 - 06.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36331657
-
Контактна особа:
АВЕТИСЯН АРТУР АВЕТИКОВИЧ +380679634455 visoke_abz@ukr.net
-
Адреса:
24247, Україна, Вінницька область, С.ВИСОКЕ, ВУЛ.ЗАБОЛОТНОГО 43.
Оскарження: 27.10.2021 11:16 - 06.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
1 526 794.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2021 11:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
80
Скарги
0
Контракти
Номер:
546de3e2c3c8458d8e338f5b74e74436
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-010519-b-a1
Постачальник:
ТЗОВ"ВИСОЧАНСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36331657
-
Контактна особа:
АВЕТИСЯН АРТУР АВЕТИКОВИЧ +380679634455 visoke_abz@ukr.net
-
Адреса:
24247, Україна, Вінницька область, С.ВИСОКЕ, ВУЛ.ЗАБОЛОТНОГО 43.
Сума договору:
1 450 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 450 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації