-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
Оголошено тендер
1 645 308.00
UAH
Номер:
d97abc08defe4572a2c163eadabc3c8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-29-010318-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Брацлавська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325928
-
Адреса:
22870, Україна, Вінницька область, селище міського типу Брацлав, ВУЛИЦЯ ЕНГЕЛЬСА, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Брацлавська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325928
-
Адреса:
22870, Україна, Вінницька область, селище міського типу Брацлав, ВУЛИЦЯ ЕНГЕЛЬСА, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 645 308.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя
з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
Дата опублікування:
29.09.2021 18:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Брацлавської селищної ради-244845,00грн,бюджет Вінницької області -1400463,00грн.
Сума1 645 308.00 UAH