-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-010519-b
Торги не відбулися
1 645 308.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 453.08 UAH
мін. крок: 1% або 16 453.08 UAH
Період оскарження:
29.09.2021 19:12 - 11.10.2021 00:00
Нічого не знайдено.