-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тренажер для занять греблею
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-006110-b
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
56622381dce84dedac00ca5c1c8c214b
Внутрішній номер закупівлі:
11766376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-006110-b
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Москаленко Олександр Вікторович +380445139864 koledjtender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
7 600.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 14:08 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 14:08 - 15.10.2021 08:30
Аукціон:
18.10.2021 14:18 - 18.10.2021 14:41
Період кваліфікації:
18.10.2021 14:41 - 19.10.2021 16:09
Період завантаження договору:
19.10.2021 16:09 - 08.11.2021 16:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тренажер для занять греблею
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ СПОРТУ"
Оскарження: 19.10.2021 16:09 - 30.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43878876
-
Контактна особа:
Андрій Коршак +380503322623 tehnologiisportu@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Хохлових Сім'ї, будинок 8
Оскарження: 19.10.2021 16:09 - 30.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
349 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 16:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
ФОП "ШЕВЧЕНКО СТЕПАН ЯРОСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3361106130
-
Контактна особа:
Степан Шевченко +380988459723 stepan.sheva1992@gmail.com
-
Адреса:
47003, Україна, Тернопільська область, місто Кременець, ВУЛИЦЯ КОЗАЦЬКА, будинок 33
Початкова пропозиція
379 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
b483124d9cb74e578eed0b3a7477d445
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-006110-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ СПОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43878876
-
Контактна особа:
Андрій Коршак +380503322623 tehnologiisportu@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Хохлових Сім'ї, будинок 8
Номер договору:
ВСП-194
Сума договору:
279 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
232 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
01.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний