-
Відкриті торги
-
КЕП
Тренажер для занять греблею
279 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
b483124d9cb74e578eed0b3a7477d445
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-006110-b-a1
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Контактна особа:
Москаленко Олександр Вікторович +380445139864 koledjtender@gmail.com
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ СПОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43878876
-
Контактна особа:
Андрій Коршак +380503322623 tehnologiisportu@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Хохлових Сім'ї, будинок 8
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Номер договору:
ВСП-194
Дата підписання:
01.11.2021 00:00
Період дії договору:
01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
279 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 560.00 UAH)
Оплачено:
279 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 560.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тренажер для занять греблею
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
b7554dd2773548b3b7c0c9e16064aff3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення закупівлі у зв'язку з відсутнітю державних асигнувань.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
08.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано