-
Відкриті торги
-
КЕП
Тренажер для занять греблею
Оголошено тендер
380 000.00
UAH
Номер:
118c2da448e547b7b322848c212e2314
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-27-006271-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ИМЕНІ ІВАНА ПІДДУБНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, Київ, вул. Матеюка Миколи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тренажер для занять греблею
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесу
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.09.2021 18:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тренажер для занять греблею
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 15.11.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума380 000.00 UAH