-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція розподільчої теплової мережі системи теплопостачання від теплової камери ТК 9-8 до споживачів за адресою: м-н Будівельників м.Вараш, Рівненської області"
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-004531-b
Торги не відбулися
18 237 747.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 91 188.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 91 188.74 UAH
Номер:
576e363596a64770b1261d2fdc15aefd
Внутрішній номер закупівлі:
11763728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-004531-b
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колбун Оксана Василівна +380363631201 dgkhmb@varash-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
18 237 747.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
91 188.74 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 12:25 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 12:25 - 15.10.2021 13:00
Аукціон:
18.10.2021 13:40 - 18.10.2021 14:03
Період кваліфікації:
18.10.2021 14:03 - 25.10.2021 16:27
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Описрозрахунки за цим договором проводяться згідно плану фінансування, за умови своєчасного надходження бюджетного фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція розподільчої теплової мережі системи теплопостачання від теплової камери ТК 9-8 до споживачів за адресою: м-н Будівельників м.Вараш, Рівненської області"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛІССЯБУДСЕРВІС - ПОО"
Оскарження: 22.10.2021 12:57 - 01.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37036823
-
Контактна особа:
Демчук Петро Олексійович +380677277302 poo2010@ukr.net
-
Адреса:
34000, Україна, Рівненська область, 34000, ВУЛИЦЯ ПАРТИЗАНСЬКА, будинок 1
Оскарження: 22.10.2021 12:57 - 01.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
15 177 410.39 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 177 410.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2021 12:57
Відповіді на вимоги
10
Документи
78
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЦ УБ РАЕС"
Оскарження: 25.10.2021 16:27 - 04.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33467111
-
Контактна особа:
Колдун Юрій 380673604935 YKOLDUN@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 34400, Рівненська обл., місто Вараш, ПРОМЗОНА, будинок 55
Оскарження: 25.10.2021 16:27 - 04.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
18 177 313.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 177 313.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.10.2021 16:27
Відповіді на вимоги
10
Документи
77
Скарги
0