-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція розподільчої теплової мережі системи теплопостачання від теплової камери ТК 9-8 до споживачів за адресою: м-н Будівельників м.Вараш, Рівненської області"
Оголошено тендер
18 237 747.60
UAH
Номер:
025fc8cee0cd4162b26640a60b9f4852
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-28-000032-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 237 747.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція розподільчої теплової мережі системи теплопостачання від теплової камери ТК 9-8 до споживачів за адресою: м-н Будівельників м.Вараш, Рівненської області"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
28.09.2021 08:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція розподільчої теплової мережі системи теплопостачання від теплової камери ТК 9-8 до споживачів за адресою: м-н Будівельників м.Вараш, Рівненської області"
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума18 237 747.60 UAH