• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне) (Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог п.7 розділу "Загальні положення" тендерної документації)

Завершена

931 247.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 656.24 UAH
Номер: bc48f19ed526455da393a0ab7047bf45
Внутрішній номер закупівлі: 11741279
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-28-003733-b   
Замовник: Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
Контактна особа: Олена Киченко +380975845439 mpal_5683@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 931 247.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 656.24 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 27 937.41 UAH
Період уточнення: 28.09.2021 11:29 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 28.09.2021 11:29 - 15.10.2021 09:00
Аукціон: 18.10.2021 15:44 - 18.10.2021 16:07
Період кваліфікації: 18.10.2021 16:07 - 25.10.2021 13:08
Період завантаження договору: 25.10.2021 13:08 - 14.11.2021 13:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
А (13-25)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 90 тонни
Період постачання 15.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті
Г(2) (50-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 40 тонни
Період постачання 15.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті
ГЖ (10-80)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 40 тонни
Період постачання 15.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ЕНЕРГОАВЕРС

Оскарження: 21.10.2021 10:54 - 31.10.2021 23:00
Початкова пропозиція 931 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
931 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2021 10:54
Відповіді на вимоги 12
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"

Оскарження: 25.10.2021 13:08 - 04.11.2021 23:00
Початкова пропозиція 931 230.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
931 230.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2021 13:08
Відповіді на вимоги 12
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 9d200f6cbd7c4bc781eabcb466410b71
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-28-003733-b-b1
Постачальник: ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
Номер договору: 206
Сума договору: 931 230.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 10.11.2021 10:12
Статус:
Виконаний
PDF
договір 206.PDF
PDF
додаткова угода 1 до договору 206.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода .pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s