• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне) (Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог п.7 розділу "Загальні положення" тендерної документації)

931 230.00 UAH без ПДВ
Номер: 9d200f6cbd7c4bc781eabcb466410b71
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-28-003733-b-b1
Замовник: Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
Постачальник: ТОВ "ТПК "Укрпроменерго"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 206
Дата підписання: 10.11.2021 10:12
Період дії договору: 10.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 931 230.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 931 106.04 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
А (13-25)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 90 тонни
Період постачання 15.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті
Г(2) (50-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 40 тонни
Період постачання 15.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті
ГЖ (10-80)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 40 тонни
Період постачання 15.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 72314, Україна, Запорізька область, Мелітополь, О. Невського, 83 На карті

Внесені зміни

    Номер: ff55d68d01ef4f0c9663090a0a389fcd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: При роздруковці була допущення технічна помилка у реквізитах постачальника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 16.11.2021 13:48
    Статус:
    Опубліковано
PDF
додаткова угода 1 до договору 206.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: 75b482bb5f3d4ced889f139060a17865
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
    Номер додаткової угоди: 1/2
    Дата внесення змін до договору: 01.12.2021 10:44
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода .pdf
p7s
sign.p7s