-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне)
Оголошено тендер
931 247.00
UAH
Номер:
a074585d76bd48a2b9324b186a8ee13b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-28-003778-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544098
-
Адреса:
72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с.Обільне, вул. Залізнична, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Мелітопольський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544098
-
Адреса:
72356, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с.Обільне, вул. Залізнична, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
931 247.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (вугілля кам'яне)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.09.2021 11:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
А (13-25)
Кількість
90 тонни
Період постачання
(не задано)
Г(2) (50-100)
Кількість
40 тонни
Період постачання
(не задано)
ГЖ (10-80)
Кількість
40 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума931 247.00 UAH