-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-011526-b
Завершена
1 641 208.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
Номер:
7bac0e31a17a42208de4c3ffc7c9239c
Внутрішній номер закупівлі:
11709226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-011526-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БУДІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44098925
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Бандери Степана, буд. 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Павлюк +380667840132 pavliukiryna2611@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 641 208.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 206.04 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 16:41 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2021 16:41 - 11.10.2021 16:34
Аукціон:
12.10.2021 13:39 - 12.10.2021 14:02
Період кваліфікації:
12.10.2021 14:02 - 21.10.2021 13:32
Період завантаження договору:
21.10.2021 13:32 - 10.11.2021 13:32
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Степана Бандери 77
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОНТАКТБУД
Оскарження: 21.10.2021 13:32 - 31.10.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391455
-
Контактна особа:
Яцишин Володимир Богданович +380666332787 kontaktbyd2021@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців 78Д
Оскарження: 21.10.2021 13:32 - 31.10.2021 23:00
Початкова пропозиція
1 599 408.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 599 408.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2021 13:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ФОП Шевчук Любов Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3012707022
-
Контактна особа:
Шевчук Любов Петрівна +380975377051 axiles100m@gmail.com http://fop.com.ua
-
Адреса:
77442, Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький район, вул. Незалежності буд. 8а
Початкова пропозиція
1 627 821.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 627 821.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3e0c99cb7a848d4b05e65cb5e5ba4e8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-24-011526-b-b1
Постачальник:
ТОВ КОНТАКТБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391455
-
Контактна особа:
Яцишин Володимир Богданович +380666332787 kontaktbyd2021@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців 78Д
Номер договору:
93ВР-2021
Сума договору:
1 599 408.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
05.11.2021 15:36
Статус:
Розірваний