-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-011526-b
Завершена
1 641 208.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 206.04 UAH
Номер:
be4c79667b864cfca8dd9e7db2a64d29
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-11-03-000031
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.11.2021 00:00
Період моніторингу:
03.11.2021 11:09 - 25.11.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
03.11.2021 №683
Івано-Франківськ
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 186, із змінами, внесеними наказом Західного офісу Держаудитслужби від 14.12.2018 №291
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Управління Західного офісу
Держаудитслужби
в Івано-Франківській області Геннадій БУКОВСЬКИЙ
Додаток
до наказу Західного офісу
Держаудитслужби
від 03.11.2021 № 683
Перелік процедур закупівель для моніторингу
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 3 UA-2021-09-24-011526-b 24.09.2021 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Олена ПЕТРИНА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення вимог пунктів 5 та 6 частини першої статті 17 Закону, пункту 19 частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «КОНТАКТБУД» встановлено порушення вимог пунктів 1 та 3 частини першої статті 31 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема щодо розірвання договору від 05.11.2021 №93ВР-2021 з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 16 листопада 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 (зі змінами) (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального підприємства «Івано-Франківської обласної ради «БУДІНВЕСТ» (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника (далі – ТД), тендерну пропозицію ТОВ «КОНТАКТБУД», протокольне рішення уповноваженої особи від 21.10.2021, договір від 05.11.2021 №93ВР-2021.
За результатами моніторингу встановлено, що на порушення пункту 19 частини другої статті 22 Закону Замовником у тендерній документації не зазначено опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Перелік формальних помилок затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 15.04.2020 № 710.
У пункті 6 розділу 3 ТД «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» зазначено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо:
- фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;
- службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку, що не відповідає вимогам встановленим пунктами 5 та 6 частини першої статті 17 Закону, якою передбачено, що «Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо:
- фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;
- службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку».
У пункті 1 розділу 3 ТД «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» зазначено, що тендерна пропозиція, що подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, та завантаження необхідних документів (файлів), що вимагаються замовником у тендерній документації, повинна містити інформацію та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та документальне підтвердження такої інформації згідно з Додатком 3 до тендерної документації.
В Додатку 3 до ТД Замовник вимагає від учасника надати:
- довідку довільної форми, яка містить інформацію про наявність обладнання, матеріально-технічної бази, які будуть використовуватися при виконанні робіт, відповідно до технічних вимог цього предмета закупівлі. Якщо обладнання, матеріально-технічної бази, які будуть використовуватися при виконанні робіт є орендоване - учасник надає сканкопії договорів оренди з оригіналів; якщо обладнання, матеріально-технічна база будуть використовуватися відповідно до договорів про надання послуг, лізингу, тимчасового користування та інших учасник надає – сканкопії таких договорів з оригіналів.;
- довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, в якій гарантує наявність наступних працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та надає інформацію про робітників, яких планується залучити до виконання робіт. Для підтвердження інформації про наявність працівників вимагається надати документи, підтверджуючі трудовий статус (копію трудової книжки, оригінал цивільно-правової угоди) на всіх осіб, вказаних у довідці як працівників відповідної кваліфікації.
У тендерній пропозиції учасника ТОВ «КОНТАКТБУД» надано довідку про наявність обладнання, матеріально-технічної бази від 04.10.2021 №03/10, в якій зазначено перелік машин та техніки, які учасник буде використовувати при виконанні робіт на правах оренди, а саме: МАЗ 630305-220, автокран КС-4571, екскаватор-навантажувач марки CASE тип 580 SLE №CGG0190103, бульдозер, потужність 96 кВт, автогрейдер, коток дорожній самохідний.
У пункті 2.3.4 договору оренди будівельної техніки від 01.09.2021 №09/21, укладеному з ТОВ «Рембудкомінвест», який надано в тендерній пропозиції учасника ТОВ «КОНТАКТБУД», передбачено, що орендар зобов’язаний забезпечити будівельну техніку екіпажем.
Поряд з цим, в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід від 04.10.2021 №04/10, наданій в тендерній пропозиції учасника ТОВ «КОНТАКТБУД», відсутня інформація про наявність в учасника водія МАЗ 630305-220, водія-кранівника, машиністів екскаватора-навантажувача, бульдозера, автогрейдера, котка дорожнього.
На порушення пункту 1 частини першої статті 31 Закону Замовником не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «КОНТАКТБУД», як таку, що не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.
У пункті 2 розділу V «Оцінка тендерної пропозиції» Замовником зазначено, що Учасник процедури закупівлі надає ліцензію на право здійснення будівельної діяльності та додатку до неї, що є чинною на дату розкриття тендерних пропозицій (клас наслідків СС2 або СС3) та дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки.
У тендерній пропозиції учасника ТОВ «КОНТАКТБУД» дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки не надано.
На порушення пункту 1 частини першої статті 31 Закону Замовником не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «КОНТАКТБУД», як таку, що не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства.
У пункті 6 розділу 3 ТД «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Замовником передбачено, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель (у вигляді передбаченому згідно п. 1.3. цієї документації), що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, а саме:
- довідку, видану Департаментом інформатизації МВС України (територіальним органом з надання сервісних послуг МВС України), та щодо (не)притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, що містить інформацію станом на дату, не раніше дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в електронній системі закупівель. Зазначена довідка надається щодо осіб (особи), визначених згідно п. 5,6, частини 1 ст. 17 Закону;
- довідку, складену учасником у довільній формі, що підтверджує відсутність підстави, передбаченої абзацом 1 ч. 2 ст. 17 Закону, або інформація у довільній формі, що підтверджує вжиття заходів для доведення надійності учасника, згідно абзацу 2 ч. 2 ст. 17 Закону.
У тендерній пропозиції учасника ТОВ «КОНТАКТБУД», якого визначено переможцем торгів відповідно до протокольного рішення уповноваженої особи від 21.10.2021 вищевказаних документів не надано.
На порушення пункту 3 частини першої статті 31 Закону Замовником не відхилено тендерну пропозицію ТОВ «КОНТАКТБУД», в зв’язку з тим, що переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону.
Період усунення порушень:
16.11.2021 13:21 - 01.12.2021 00:00
Дата публікації висновку:
16.11.2021 13:21
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На Ваш висновок згідно результату моніторингу від 16 листопада 2021 року КП «Івано-Франківської обласної ради «БУДІНВЕСТ» надає Вам документальне підтвердження щодо усунення порушень згідно умов Вашого висновку , а саме «з огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема шляхом вжиття заходів щодо розірвання договору та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень».
Дата публікації звіту:
17.11.2021 14:49