• Відкриті торги
  • КЕП

Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

1 599 408.00 UAH без ПДВ
Номер: a3e0c99cb7a848d4b05e65cb5e5ba4e8
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-24-011526-b-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БУДІНВЕСТ"
Постачальник: ТОВ КОНТАКТБУД
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 93ВР-2021
Дата підписання: 05.11.2021 15:36
Період дії договору: 05.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 1 599 408.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору: На підставі пункту 7.4.4. "Відмовитися від Договору в будь-який час до закінчення виконання робіт (будівництва об'єкта), надіславши Виконавцю лист-вимогу про розірвання Договору та оплативши Виконавцю виконану частину робіт з відшкодуванням збитків, завданих такою відмовою"."Замовник" та "Виконавець" дійшли згоди про розірвання Договору. В "Замовника" відсутня заборгованість за виконану частину робіт перед "Виконавцем", оскільки "Виконавцем" не було розпочато роботи.

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво системи зовнішнього водопроводу Воскресинцівського ліцею по вулиці Шкільна 2, в селі Воскресинці Коломийського району (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Степана Бандери 77 На карті