-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-003475-c
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Завершена
2 948 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 740.00 UAH
Номер:
8c108dd1ee75423e849adc64b41b479a
Внутрішній номер закупівлі:
11701990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-003475-c
Замовник:
НОВОЕКОНОМІЧНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ГРОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703381
-
Адреса:
85340, Україна, Донецька область, Покровський район, смт.Новоекономічне, Вулиця Гоголя, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юзипович Тетяна Леонідівна 380958718902 uzipovich1984@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 948 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 740.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 13:52 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2021 13:52 - 11.10.2021 00:00
Аукціон:
11.10.2021 14:41 - 11.10.2021 15:04
Період кваліфікації:
11.10.2021 15:04 - 13.10.2021 10:50
Період завантаження договору:
13.10.2021 10:50 - 02.11.2021 10:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписКомплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85340, Україна, Донецька область, Покровський район, смт.Новоекономічне, Вулиця Гоголя, будинок 25
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
Оскарження: 13.10.2021 10:50 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Оскарження: 13.10.2021 10:50 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 940 216.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 925 474.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2021 10:50
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ФОП ЄВДОКИМОВА АЛЛА ПАВЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2608114486
-
Контактна особа:
Євдокимова Алла Павлівна +380509086908 alluka@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, Слобідський район В'ЇЗД ФЕСЕНКІВСЬКИЙ буд. 7 кв. 118
Початкова пропозиція
2 947 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 933 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
cfa16449c982412cbc09267ed903a769
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-24-003475-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Номер договору:
19
Сума договору:
2 925 474.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 437 895.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний