-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Оголошено тендер
2 948 000.00
UAH
Номер:
98b1a957368544fc93c9de57e5689ab8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-24-003202-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НОВОЕКОНОМІЧНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ГРОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703381
-
Адреса:
85340, Україна, Донецька область, Покровський район, смт.Новоекономічне, Вулиця Гоголя, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НОВОЕКОНОМІЧНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ГРОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703381
-
Адреса:
85340, Україна, Донецька область, Покровський район, смт.Новоекономічне, Вулиця Гоголя, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 948 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Примітки:
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Дата опублікування:
24.09.2021 13:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума294 800.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 653 200.00 UAH