-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
2 925 474.00
UAH з ПДВ
Номер:
cfa16449c982412cbc09267ed903a769
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-24-003475-c-c1
Замовник:
НОВОЕКОНОМІЧНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ГРОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25703381
-
Контактна особа:
Юзипович Тетяна Леонідівна 380958718902 uzipovich1984@ukr.net
-
Адреса:
85340, Україна, Донецька область, Покровський район, смт.Новоекономічне, Вулиця Гоголя, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "САЙНС ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395782
-
Контактна особа:
Вознюк Ірина Володимирівна 380930309010 tov.sciencetrade@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ямська, буд. 41, офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Номер договору:
19
Дата підписання:
26.10.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 925 474.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 487 579.00 UAH)
Оплачено:
2 925 474.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 487 579.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект навчального обладнання для оснащення кабінетів
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85340, Україна, Донецька область, Покровський район, смт.Новоекономічне, Вулиця Гоголя, будинок 25
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
669a25fae6e745b292b6d1154b8bd07b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли взаємної згоди внести зміни до додатку 2 до Договору, виклавши його в новій редакції, що додається.
2. Інші умови Договору залишаються незмінними і Сторони підтверджують по ним свої зобов’язання.
3. Додаткова угода набирає чинності з моменту підписання її Сторонами.
4. Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору.
5. Додаткова угода складена у двох примірниках - по одному для кожної Сторони, що мають однакову юридичну силу.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано