-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання відеоспостереження та СКУД з монтажем
Тендер Prozorro UA-2021-09-22-009960-b
Строк поставки Товару та надання послуг, що пов’язані з постачанням Товару: з дати підписання договору по 31 жовтня 2021 року.
Завершена
197 861.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 2 967.91 UAH
мін. крок: 1.5% або 2 967.91 UAH
Номер:
ff34ba7e44044d3c8da21b8d80d7ad43
Внутрішній номер закупівлі:
11657624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-22-009960-b
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 861.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 967.91 UAH
Період уточнення:
22.09.2021 15:29 - 30.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2021 15:29 - 10.10.2021 14:00
Аукціон:
11.10.2021 13:43 - 11.10.2021 14:12
Період кваліфікації:
11.10.2021 14:12 - 22.10.2021 15:28
Період завантаження договору:
22.10.2021 15:28 - 11.11.2021 15:28
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписУ разі відсутності/затримки фінансування з Державного бюджету України та/або неможливості здійснення платежів (обмеження права розпоряджання коштами тощо) з підстав, передбачених чинним законодавством/рішеннями уповноважених органів влади, Покупець сплачує вартість Товару протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту отримання ним коштів на свій розрахунковий рахунок та/або відновлення можливості розпоряджання коштами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Внутрішня 3 МП IP відеокамера, бажано - Dahua DH-IPC-K35AP
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Зовнішня 3 Mп IP відеокамера, бажано - Dahua DH-IPC-B1A30 (2.8 мм)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
16-канальний РОЕ мережевий відео реєстратор, бажано - Dahua DHI-NVR5216-16P-4KS2E
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Жорсткий диск 4Тб, бажано - WD40PURZ Western Digital
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Безперебійник 650Ва, бажано - APC Easy UPS 650VA Schuko (BV650I-GR)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Персональний компьютер
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Монітор 21.5
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Контролер, бажано - U-Prox IP400
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Зчитувач, бажано U-Prox mini
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Акумулятор 7А / г, 12В
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дотискач дверей, бажано - GEZE TS-1000
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Електромагнітний замок з світловою індикацією, бажано - ТМL-300LED
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кут до замку електромагнітного замка
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Датчик магніто-контактний, бажано СОМК
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кнопка розблокування дверей, бажано - РУПД-12 (зелений, НР-контакти)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОЛІМП-БЕЗПЕКА СЕРВІС"
Оскарження: 20.10.2021 16:23 - 31.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39171573
-
Контактна особа:
Світлана ОЛІМП +380932025335 tender_olimp@ukr.net
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 14
Оскарження: 20.10.2021 16:23 - 31.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
183 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 144.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.10.2021 16:23
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "Охоронні системи"
Оскарження: 22.10.2021 15:24 - 01.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23706562
-
Контактна особа:
Тарас Васильович Демич +380676467880, +380444957404, +380444957406, +380444957403 oc.com.ua@ukr.net
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Кольцова, 14-Е, оф. 394
Оскарження: 22.10.2021 15:24 - 01.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
189 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
176 531.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.10.2021 15:24
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "АВССПЕЦБУД"
Оскарження: 22.10.2021 15:28 - 01.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39221131
-
Контактна особа:
Алєксєєнко Богдан 380980385603 avsspecbud@gmail.com
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КОЛЕКТОРНА, будинок 30
Оскарження: 22.10.2021 15:28 - 01.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
197 481.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
176 532.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2021 15:28
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
c201fb586bc2429382e7f81bd9c2a069
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-009960-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АВССПЕЦБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39221131
-
Контактна особа:
Алєксєєнко Богдан 380980385603 avsspecbud@gmail.com
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КОЛЕКТОРНА, будинок 30
Номер договору:
204-25/1
Сума договору:
176 532.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
147 110.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.11.2021 11:00
Статус:
Виконаний