-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання відеоспостереження та СКУД з монтажем
176 532.00
UAH з ПДВ
Номер:
c201fb586bc2429382e7f81bd9c2a069
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-009960-b-b1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АВССПЕЦБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39221131
-
Контактна особа:
Алєксєєнко Богдан 380980385603 avsspecbud@gmail.com
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КОЛЕКТОРНА, будинок 30
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Номер договору:
204-25/1
Дата підписання:
11.11.2021 11:00
Період дії договору:
11.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
176 532.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 422.00 UAH)
Оплачено:
176 532.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 422.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Внутрішня 3 МП IP відеокамера, бажано - Dahua DH-IPC-K35AP
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Зовнішня 3 Mп IP відеокамера, бажано - Dahua DH-IPC-B1A30 (2.8 мм)
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
16-канальний РОЕ мережевий відео реєстратор, бажано - Dahua DHI-NVR5216-16P-4KS2E
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Жорсткий диск 4Тб, бажано - WD40PURZ Western Digital
×
-
Країна виробництва:
TH Королівство Таїланд
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Безперебійник 650Ва, бажано - APC Easy UPS 650VA Schuko (BV650I-GR)
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Персональний компьютер
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Монітор 21.5
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Контролер, бажано - U-Prox IP400
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Зчитувач, бажано U-Prox mini
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Акумулятор 7А / г, 12В
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Дотискач дверей, бажано - GEZE TS-1000
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Електромагнітний замок з світловою індикацією, бажано - ТМL-300LED
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кут до замку електромагнітного замка
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Датчик магніто-контактний, бажано СОМК
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Кнопка розблокування дверей, бажано - РУПД-12 (зелений, НР-контакти)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bae43ab3b02245ef94504d728afd19c5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі без збільшення вартості договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.12.2021 16:29
Статус:
Опубліковано