• Відкриті торги
  • КЕП

Обладнання відеоспостереження та СКУД з монтажем

Оголошено тендер

197 861.00 UAH
Номер: 3319645b91cf47e7ad5f0e9dcadacffb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-19-010456-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 197 861.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання відеоспостереження та СКУД з монтажем
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 19.08.2021 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума197 861.00 UAH