-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)
Тендер Prozorro UA-2021-09-22-008509-b
Завершена
93 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 935.00 UAH
мін. крок: 1% або 935.00 UAH
Номер:
ad2219bf7ceb46e29e6e0ac653f42ac6
Внутрішній номер закупівлі:
11654922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-22-008509-b
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Карась +380464621583 kozpanst2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
935.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2021 14:43 - 28.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2021 14:43 - 08.10.2021 12:00
Аукціон:
11.10.2021 12:18 - 11.10.2021 12:41
Період кваліфікації:
11.10.2021 12:41 - 12.10.2021 14:06
Період завантаження договору:
12.10.2021 14:06 - 01.11.2021 14:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)
Кількість
4 штуки
Період постачання
25.10.2021 - 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фауна Гранд"
Оскарження: 12.10.2021 14:06 - 23.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37214342
-
Контактна особа:
Півень Сергій 380974428986 oknafenster@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого,79а
Оскарження: 12.10.2021 14:06 - 23.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
93 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
93 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2021 14:06
Відповіді на вимоги
11
Документи
50
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУКТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40758593
-
Контактна особа:
Малиновська Тетяна 380935793445 TOV.BOOKTRADING@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 50071, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Саксаганський район, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 47
Початкова пропозиція
93 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
93 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
210fbcfbd9074e4ea6ddee7a99182b75
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-008509-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фауна Гранд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37214342
-
Контактна особа:
Півень Сергій 380974428986 oknafenster@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого,79а
Номер договору:
126
Сума договору:
93 480.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
77 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.10.2021 10:58
Статус:
Виконаний