-
Відкриті торги
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)
93 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
210fbcfbd9074e4ea6ddee7a99182b75
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-008509-b-b1
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Контактна особа:
Тетяна Карась +380464621583 kozpanst2@gmail.com
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фауна Гранд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37214342
-
Контактна особа:
Півень Сергій 380974428986 oknafenster@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого,79а
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
126
Дата підписання:
25.10.2021 10:58
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
93 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 580.00 UAH)
Оплачено:
93 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 15 580.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
25.10.2021 - 30.11.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Козелецький геріатричний пансіонат
IBAN:UA438201720344201001300023959
ТОВ "Фауна Гранд"
IBAN:UA083390500000026000001089455
Сума
93480.00 UAH
Статус
Оплачений
07.12.2021 10:29
Док-ти
1