• Відкриті торги
  • КЕП

39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)

Оголошено тендер

93 500.00 UAH
Номер: 438fd971805e4394adc2df4b15ce76db
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-22-010888-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Козелецький геріатричний пансіонат
Замовник: Козелецький геріатричний пансіонат
Очікувана вартість: 93 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 22.09.2021 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описпенсійні
Сума93 500.00 UAH