-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-09-22-007896-b
«Код 32420000-3 «Мережеве обладнання» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 32420000-3 «Мережеве обладнання» - Мережеве обладнання)». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерні пропозиції повинні бути складені українською та/або російською мовою.
Завершена
900 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 000.00 UAH
Номер:
28d24ec030cc445183a1a58b6c6dc2f8
Внутрішній номер закупівлі:
11653882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-22-007896-b
Замовник:
Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728439
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, ПРОСПЕКТ АДМІРАЛА ЛУНІНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вязовик Н. Н. 380629400843 n.vyazovik@mpw.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2021 14:25 - 13.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2021 14:25 - 23.10.2021 11:00
Період прекваліфікації:
23.10.2021 11:03 - 01.11.2021 23:00
Аукціон:
02.11.2021 14:44 - 02.11.2021 15:07
Період кваліфікації:
02.11.2021 15:07 - 05.11.2021 14:15
Період завантаження договору:
05.11.2021 14:15 - 25.11.2021 14:15
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Міжмережевий екран
Кількість
2 штуки
Період постачання
29.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Комутатор
Кількість
2 штуки
Період постачання
29.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Оскарження: 05.11.2021 14:15 - 16.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
tender12@it-integrator.ua TENDER12@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Оскарження: 05.11.2021 14:15 - 16.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
893 500.00 UAH без ПДВ /
893 500.00 UAH без ПДВ
893 500.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
83
Скарги
0
ПП "ЛанТек"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30692374
-
Контактна особа:
Друм Олена 380487601976 e.drum@lantec.ua
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, 65026, м.Одеса, вул.Польська 3, кв. 24
Початкова пропозиція
897 000.00 UAH без ПДВ /
897 000.00 UAH без ПДВ
897 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.10.2021 11:09
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
dab63defb5694c63a197fe395d0d3943
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-007896-b-b1
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
tender12@it-integrator.ua TENDER12@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Номер договору:
358-В-МАФ-21
Сума договору:
1 072 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
893 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний