-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Мережеве обладнання
1 072 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
dab63defb5694c63a197fe395d0d3943
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-007896-b-b1
Замовник:
Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728439
-
Контактна особа:
Вязовик Н. Н. 380629400843 n.vyazovik@mpw.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, ПРОСПЕКТ АДМІРАЛА ЛУНІНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
tender12@it-integrator.ua TENDER12@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
358-В-МАФ-21
Дата підписання:
18.11.2021 00:00
Період дії договору:
18.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 072 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 178 700.00 UAH)
Оплачено:
1 072 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 178 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Міжмережевий екран
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
2 штуки
Період постачання
29.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Комутатор
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
2 штуки
Період постачання
29.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації