• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Мережеве обладнання

Оголошено тендер

1 080 000.00 UAH
Номер: 60db7c14157f44a6886130e495aeff1f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-21-001652-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 1 080 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеве обладнання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування: 21.09.2021 12:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 080 000.00 UAH