-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНКУБА) за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-004465-c
згідно Додатку 4 до тендерної документації ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ)
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
733640fce4e04aad9dc1443563ee4102
Внутрішній номер закупівлі:
11632188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-21-004465-c
Замовник:
Київський національний університет будівництва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070909
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський,31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хоменко Олександр Михайлович 380442483042 Matychko21@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 15:18 - 27.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2021 15:18 - 07.10.2021 00:00
Аукціон:
07.10.2021 13:48 - 07.10.2021 14:11
Період кваліфікації:
07.10.2021 14:11 - 04.11.2021 19:41
Період завантаження договору:
04.11.2021 19:41 - 24.11.2021 19:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата проводиться шляхом безготівкового переказу коштів на банківський рахунок Підрядника на підставі форм КБ-2в (Акт приймання виконаних робіт) та КБ-3 (Довідка про вартість виконаних робіт та витрати) протягом 90 календарних днів з моменту їх підписання Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі КНУБА за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРА-БУД"
Оскарження: 04.11.2021 19:41 - 15.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41941762
-
Контактна особа:
Турченко Раїса Михайлівна 380958247768 CENTRBYD2018@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Магнітогорська, буд. 1
Оскарження: 04.11.2021 19:41 - 15.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
197 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2021 19:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "МЕГА СТАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41235604
-
Контактна особа:
Андрій Козярівський +380504694609 bkmegastyle@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОНОПЛЯНСЬКА, будинок 18
Початкова пропозиція
199 222.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 222.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
956eecf6db2f40ab83fe82a85fb56737
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-004465-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРА-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41941762
-
Контактна особа:
Турченко Раїса Михайлівна 380958247768 CENTRBYD2018@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Магнітогорська, буд. 1
Номер договору:
23/11
Сума договору:
197 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
164 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
23.11.2021 16:00
Статус:
Виконаний