-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНКУБА) за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
25fb960a7d0d48be99dbf6cce2e6ba77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-21-011796-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Київський національний університет будівництва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070909
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський,31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський національний університет будівництва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070909
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський,31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНКУБА) за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.09.2021 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описспеціальний фонд (з ПДВ)
Сума200 000.00 UAH