-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНКУБА) за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
197 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
956eecf6db2f40ab83fe82a85fb56737
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-004465-c-b1
Замовник:
Київський національний університет будівництва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070909
-
Контактна особа:
Хоменко Олександр Михайлович 380442483042 Matychko21@gmail.com
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський,31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРА-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41941762
-
Контактна особа:
Турченко Раїса Михайлівна 380958247768 CENTRBYD2018@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Магнітогорська, буд. 1
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
23/11
Дата підписання:
23.11.2021 16:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
197 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 833.33 UAH)
Оплачено:
197 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 833.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі КНУБА за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021