-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція в комплекті для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі картки (РС-1). Робоча станція в комплекті для внесення змін до ID – карток (РС-2)).
Тендер Prozorro UA-2017-08-14-000631-a
Завершена
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер:
9be3af1803af48f1929248a481834274
Внутрішній номер закупівлі:
1158291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-14-000631-a
Замовник:
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209395
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Центральна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Дмитренко +380963040042 specprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 200.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2017 13:36 - 19.08.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2017 13:36 - 29.08.2017 16:00
Аукціон:
30.08.2017 13:26 - 30.08.2017 13:47
Період кваліфікації:
30.08.2017 13:47 - 01.09.2017 15:43
Період завантаження договору:
30.08.2017 13:47 - 19.09.2017 13:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція в комплекті для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі картки (РС-1). Робоча станція в комплекті для внесення змін до ID – карток (РС-2)).
Кількість
1 комплект
Період постачання
20.09.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Діалінк"
Оскарження: 30.08.2017 13:47 - 12.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36757138
-
Контактна особа:
Янина Шевчук +380953191410 dia.connect2017@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ, вул. Предславинська, 34-б
Оскарження: 30.08.2017 13:47 - 12.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
396 912.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
394 710.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2017 15:43
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "АСТЕРЛЮКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40942351
-
Контактна особа:
Володимир Тарасов +380963967231 vitarasov954@gmail.com
-
Адреса:
03110, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 23А
Початкова пропозиція
395 130.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 130.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
42216155bb5b46f2996463ad55fec389
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-14-000631-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Діалінк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36757138
-
Контактна особа:
Янина Шевчук +380953191410 dia.connect2017@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ, вул. Предславинська, 34-б
Номер договору:
ВАМР-720
Сума договору:
394 710.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
20.09.2017 11:00
Статус:
Підписаний