-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція в комплекті для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі картки (РС-1). Робоча станція в комплекті для внесення змін до ID – карток (РС-2)).
394 710.00
UAH з ПДВ
Номер:
42216155bb5b46f2996463ad55fec389
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-14-000631-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Діалінк"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36757138
-
Контактна особа:
Янина Шевчук +380953191410 dia.connect2017@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ, вул. Предславинська, 34-б
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
ВАМР-720
Дата підписання:
20.09.2017 11:00
Період дії договору:
20.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
394 710.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 394 710.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція в комплекті для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі картки (РС-1). Робоча станція в комплекті для внесення змін до ID – карток (РС-2)).
Кількість
1 комплект
Період постачання
20.09.2017 - 31.12.2017