-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція в комплекті для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі картки (РС-1). Робоча станція в комплекті для внесення змін до ID – карток (РС-2)).
Тендер Prozorro UA-2017-08-14-000631-a
Завершена
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2017 13:36 - 19.08.2017 16:00
Відповідь надана
Щодо внесених змін до тендерної документації
Номер:
609a6ed4bf694952ab93c4289e970fe6
Дата опублікування:
15.08.2017 19:39
Опис:
1) По-перше: Вам потрібно визначитись, які ж технічні вимоги висуваються Вами до персональних комп'ютерів - у Вас присутні розбіжності. По-друге: наведіть лад у сканованих Вами технічних вимогах, сторінки перепутані. По-третє: не потрібно брати за зразок тих, де захід неодноразово не відбувся (зокрема, Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради (UA-2017-07-10-002118-b, UA-2017-06-22-001566-b) - дуже невдалий зразок). Підкреслюємо - зразок ті, що ВЖЕ ВІДБУЛИСЬ!!! Невже це так складно? Вивчить досвід Ваших сусідів: Дніпровська міська рада, Кам'янська міська рада, Слобожанська сільрада, Довгинецька райрада у Кривому Розі тощо.
2) Для спростування Вашого бюджету: UA-2017-06-15-001138-b; UA-2017-05-05-000355-c; UA-2017-03-24-000490-b. Запросить у постачальників (учасників аукціонів) цінові пропозиції, не чурайтесь!
Бажаємо успіхів!
Відповідь:
Пропозиція підтримана, зміни до тендерної документації у відповідності до технічних вимог внесені 17.08.2017. Технічні вимоги та спеціфікацію товару в тендерній документаціїзамінено на нову редакцію. Після дослідження цінових пропозицій бюджет заходу збільшено та складає 440000,00 грн.
Дата відповіді:
17.08.2017 14:01
Відповідь надана
Технічні вимоги до РС та бюджет заходу
Номер:
c592309529444df687b0eda001fa7874
Дата опублікування:
14.08.2017 17:45
Опис:
Добрий день!
1) Технічні вимоги до РС1, РС2 у Вашій тендерній документації дуже застарілі та понад року вже не актуальні. Вивчить техвмоги у подібних заходах, що відбудись протягом 2017 року.
2) Для придбавання разом РС1 та РС2 бюджет Вашого заходу замалий. Запросить цінові пропозиції або вивчить подібні заходи, що відбулись у 2017 році.
Бажаємо успіхів.
Відповідь:
1) Засіданням тендерного комітету було затверджено зміни до тендерної документації в частині інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, які оприлюднено на веб-порталі Прозорро.
2) Проведеним моніторингом цін діючих на території України станом на 01.08.2017 року на робочі станції в комплекті (відповідного комплекту закупівлі), на прикладах з практики аналогічних закупівель бюджет заходу достаній для забезпечення проведення процедури.
Дата відповіді:
15.08.2017 15:12