-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (пилосос, посудомийна машина та м'ясорубка)
Тендер Prozorro UA-2021-09-17-006536-b
Завершена
85 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 425.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 425.10 UAH
Номер:
a71fac1b0f1945aeaa001837bfdc7de0
Внутрішній номер закупівлі:
11581917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-17-006536-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250114
-
Адреса:
92740, Україна, Луганська область, с. Чмирівка, вул. Повітрянофлотська, буд. 52-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Володимирівна Іщенко +380993624248 nata.prikhodko1966@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
425.10 UAH
Період уточнення:
17.09.2021 13:35 - 23.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2021 13:35 - 03.10.2021 00:00
Аукціон:
04.10.2021 12:23 - 04.10.2021 12:52
Період кваліфікації:
04.10.2021 12:52 - 06.10.2021 22:09
Період завантаження договору:
06.10.2021 22:09 - 26.10.2021 22:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пилосос без мішка типу THOMAS CYCLOON HYBRID FAMILY & PETS
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Посудомийна машина типу EMPERO EMP.500-380 в комплекті фільтр для пом'якшення води DVA, міючій засіб - 10л.
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
М'ясорубка типу Hendi 210864+
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ДУБОВОЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 06.10.2021 22:09 - 17.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135116655
-
Контактна особа:
Антон Дубовой +380509340003 impulse-aukro@ukr.net
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ ПОПОВА, будинок 13
Оскарження: 06.10.2021 22:09 - 17.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
76 702.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
76 702.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2021 22:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41272101
-
Контактна особа:
Тендерний Відділ ОСВ ТРЕЙДИНГ +380978193818, +380969944245 osv.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3
Початкова пропозиція
82 887.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 887.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224504
-
Контактна особа:
Катерина +380676375651 twc.ukrprompostach@gmail.com
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Ярослава Мудрого,79 а
Початкова пропозиція
83 694.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 694.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbb8fe5a882e419bba36aacd7dc0b460
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-17-006536-b-b1
Постачальник:
ФОП "ДУБОВОЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135116655
-
Контактна особа:
Антон Дубовой +380509340003 impulse-aukro@ukr.net
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ ПОПОВА, будинок 13
Номер договору:
298
Сума договору:
76 702.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.10.2021 12:00
Статус:
Виконаний