-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (пилосос, посудомийна машина та м'ясорубка)
Оголошено тендер
85 020.00
UAH
Номер:
145e71dcb3b54a8cb7eb3351f6603eec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-17-006269-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250114
-
Адреса:
92740, Україна, Луганська область, с. Чмирівка, вул. Повітрянофлотська, буд. 52-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250114
-
Адреса:
92740, Україна, Луганська область, с. Чмирівка, вул. Повітрянофлотська, буд. 52-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (пилосос, посудомийна машина та м'ясорубка)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.09.2021 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКЕКВ 3110
Сума48 370.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКЕКВ 2210
Сума36 650.00 UAH