-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (пилосос, посудомийна машина та м'ясорубка)
76 702.00
UAH без ПДВ
Номер:
bbb8fe5a882e419bba36aacd7dc0b460
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-17-006536-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250114
-
Контактна особа:
Юлія Володимирівна Іщенко +380993624248 nata.prikhodko1966@gmail.com
-
Адреса:
92740, Україна, Луганська область, с. Чмирівка, вул. Повітрянофлотська, буд. 52-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ДУБОВОЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135116655
-
Контактна особа:
Антон Дубовой +380509340003 impulse-aukro@ukr.net
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ ПОПОВА, будинок 13
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Номер договору:
298
Дата підписання:
25.10.2021 12:00
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
76 702.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
76 702.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пилосос без мішка типу THOMAS CYCLOON HYBRID FAMILY & PETS
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Посудомийна машина типу EMPERO EMP.500-380 в комплекті фільтр для пом'якшення води DVA, міючій засіб - 10л.
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
М'ясорубка типу Hendi 210864+
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації