-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання лабораторних меблів в рамках реалізації проекту " Будівництво корпусу відділення фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м.Святогірськ, вул.Молодіжна,66" (Коригування).
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-005839-b
Завершена
1 193 771.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 968.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 968.86 UAH
Номер:
7c75f6d2f74d4759a4b13cb57862e780
Внутрішній номер закупівлі:
11557940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-16-005839-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25759269
-
Адреса:
84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вера Гетта +380958538562 hospital65irina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 193 771.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 968.86 UAH
Період уточнення:
16.09.2021 13:11 - 16.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2021 13:11 - 26.10.2021 12:00
Аукціон:
27.10.2021 12:03 - 27.10.2021 12:26
Період кваліфікації:
27.10.2021 12:26 - 29.10.2021 14:23
Період завантаження договору:
29.10.2021 14:23 - 18.11.2021 14:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СЛ-06.6 Стіл виробничий 51-01.512
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СЛ-06.4 Стіл виробничий 51-01.502
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СЛ-06.6 Стіл рамної конструкції 51-01.512
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СЛ-06.6 Стіл виробничий 51-01.512
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Шафа для одягу Ш04.110
Кількість
102 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СМЛ-01.1 Стіл-мийка одинарна 01-09.511
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СМЛ-03.1 Мийка на два відділення 01-10.511
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
ШВЛ-05.1 Шафа витяжна 02-08.213
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Стіл виробничий
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж 03-08.724
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж металевий 03-08.724
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж 03-08.724
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
ШЛ-07.2 Лабораторна металева шафа 02-02.721
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
Оскарження: 29.10.2021 14:23 - 08.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Контактна особа:
Юлія Литвиненко +380675803948 tender@llg-ukraine.com
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЯКІВСЬКА, будинок 29
Оскарження: 29.10.2021 14:23 - 08.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
909 491.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
909 491.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2021 14:23
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІНОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41776037
-
Контактна особа:
Inna Rubahina +380443641640 tender.pinol.ukr@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА БОЙЧУКА, будинок 6, офіс 103
Початкова пропозиція
1 051 284.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 051 284.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ff300a79a984ae3a6a4d23f67447bb2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-005839-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Контактна особа:
Юлія Литвиненко +380675803948 tender@llg-ukraine.com
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЯКІВСЬКА, будинок 29
Номер договору:
111
Сума договору:
909 491.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
757 909.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.11.2021 09:11
Статус:
Виконаний