-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання лабораторних меблів в рамках реалізації проекту " Будівництво корпусу фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м.Святогірськ, вул.Молодіжна,66" (Коригування).
Оголошено тендер
1 193 771.00
UAH
Номер:
0cbce97b325d4f2f85a171a0d46a52ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-16-005614-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25759269
-
Адреса:
84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25759269
-
Адреса:
84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 193 771.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання лабораторних меблів в рамках реалізації проекту " Будівництво корпусу фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м.Святогірськ, вул.Молодіжна,66" (Коригування).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.09.2021 12:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 193 771.00 UAH