-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання лабораторних меблів в рамках реалізації проекту " Будівництво корпусу відділення фізичної та реабілітаційної медицини за адресою: Донецька область, м.Святогірськ, вул.Молодіжна,66" (Коригування).
909 491.64
UAH з ПДВ
Номер:
3ff300a79a984ae3a6a4d23f67447bb2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-005839-b-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25759269
-
Контактна особа:
Вера Гетта +380958538562 hospital65irina@gmail.com
-
Адреса:
84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, вул. Молодіжна, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛОГІКЛАБГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38576300
-
Контактна особа:
Юлія Литвиненко +380675803948 tender@llg-ukraine.com
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗНЯКІВСЬКА, будинок 29
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
111
Дата підписання:
15.11.2021 09:11
Період дії договору:
15.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
909 491.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 151 581.94 UAH)
Оплачено:
663 057.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 110 509.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СЛ-06.6 Стіл виробничий 51-01.512
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СЛ-06.4 Стіл виробничий 51-01.502
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СЛ-06.6 Стіл рамної конструкції 51-01.512
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СЛ-06.6 Стіл виробничий 51-01.512
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Шафа для одягу Ш04.110
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
102 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СМЛ-01.1 Стіл-мийка одинарна 01-09.511
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
СМЛ-03.1 Мийка на два відділення 01-10.511
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
ШВЛ-05.1 Шафа витяжна 02-08.213
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Стіл виробничий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж 03-08.724
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж металевий 03-08.724
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж 03-08.724
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
МРЛ-37.4 Стелаж
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
ШЛ-07.2 Лабораторна металева шафа 02-02.721
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
df2a2ed579234939ac91c1e4c18073cc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення загальної суми договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.11.2021 09:18
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0f630a067aa441ffabc0780b32457db1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна сумми договору в бік зменшення
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.11.2021 15:13
Статус:
Опубліковано