-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин та Дизельне паливо (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-001926-b
Критерії оцінки - 100% ціна
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
1e761c745f8740b588cb64b785775fc5
Внутрішній номер закупівлі:
11550915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-16-001926-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2021 10:08 - 24.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2021 10:08 - 04.10.2021 23:59
Аукціон:
05.10.2021 11:22 - 05.10.2021 11:51
Період кваліфікації:
05.10.2021 11:51 - 07.10.2021 08:17
Період завантаження договору:
07.10.2021 08:17 - 27.10.2021 08:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описосновні етапи фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
8000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ТТ-Нафта
Оскарження: 07.10.2021 08:17 - 18.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко Олександр Анатолійович +380462723534 bom-bush@ukr.net
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Робоча,6
Оскарження: 07.10.2021 08:17 - 18.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
286 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
286 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2021 08:17
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Олена Осадча +380933903424 olena.osadcha@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
РозумієнкоАльонаАнатоліївна 0937859415, 0462653157 ROZ17500@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9091d42e0644583ba6ed15b00b3228e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-001926-b-b1
Постачальник:
ПП ТТ-Нафта
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко Олександр Анатолійович +380462723534 bom-bush@ukr.net
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Робоча,6
Номер договору:
215
Сума договору:
286 440.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
238 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.10.2021 15:35
Статус:
Виконаний