• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин та Дизельне паливо (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)

286 440.00 UAH з ПДВ
Номер: a9091d42e0644583ba6ed15b00b3228e
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-16-001926-b-b1
Замовник: Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
Постачальник: ПП ТТ-Нафта
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 215
Дата підписання: 19.10.2021 15:35
Період дії договору: 19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 286 440.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 740.00 UAH)
Оплачено: 286 440.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 47 740.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, АЗС На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 8000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, АЗС На карті