-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин та Дизельне паливо (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
23f23097c2a34da79cc18a2320a70e54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-16-001440-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин та Дизельне паливо (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Примітки:
Критерії оцінки - 100% ціна
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.09.2021 09:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
8000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH