-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Батарейки
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-010971-b
строк поставки товару 45 календарних днів з дати підписання договору
Завершена
42 373.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.7% або 700.00 UAH
мін. крок: 1.7% або 700.00 UAH
Номер:
4c42a23c58e34288b27c2cd82075f70c
Внутрішній номер закупівлі:
11521381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-14-010971-b
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
42 373.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2021 16:34 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2021 16:34 - 30.09.2021 00:00
Аукціон:
30.09.2021 12:01 - 30.09.2021 12:24
Період кваліфікації:
30.09.2021 12:24 - 05.10.2021 11:46
Період завантаження договору:
05.10.2021 11:46 - 25.10.2021 11:46
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПокупець сплачує Постачальнику вартість фактично поставленого Товару після поставки кожної партії Товару шляхом перерахування суми коштів, зазначеної у відповідній видатковій накладній на поточний рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарейка CR 2032
Кількість
354 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка AA
Кількість
306 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка AAА
Кількість
226 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка Крона
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка L1154F
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АББАТ-ПЛЮС"
Оскарження: 05.10.2021 11:45 - 16.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44085460
-
Контактна особа:
Cергій Олійник +380951763935 abbattplus@gmail.com
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Шолом-Алейхема, будинок 15-Б, офіс 1
Оскарження: 05.10.2021 11:45 - 16.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
24 531.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
16 310.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.10.2021 11:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ФОП Сливка Петро Васильович
Оскарження: 05.10.2021 11:46 - 16.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Оскарження: 05.10.2021 11:46 - 16.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
22 722.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
20 370.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.10.2021 11:46
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
4791864f67bb41d988869f430003cd77
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-14-010971-b-b1
Постачальник:
ФОП Сливка Петро Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Номер договору:
177-23/1
Сума договору:
20 370.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.10.2021 15:44
Статус:
Виконаний