• Відкриті торги
  • КЕП

Батарейки

Оголошено тендер

42 373.00 UAH
Номер: e1b86998581d4176b7f0d99d42fb0e29
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-13-011780-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 42 373.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Батарейки
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.09.2021 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума42 373.00 UAH