-
Відкриті торги
-
КЕП
Батарейки
20 370.00
UAH без ПДВ
Номер:
4791864f67bb41d988869f430003cd77
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-14-010971-b-b1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Сливка Петро Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Номер договору:
177-23/1
Дата підписання:
20.10.2021 15:44
Період дії договору:
20.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
20 370.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
20 370.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарейка CR 2032
×
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
354 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка AA
×
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
306 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка AAА
×
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
226 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка Крона
×
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейка L1154F
×
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021