-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-007197-b
Завершена
122 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 610.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 610.00 UAH
Номер:
a1c47e970b3f43deae3eab6dd99a6e15
Внутрішній номер закупівлі:
11514974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-14-007197-b
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331094
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Харченко +380500432787 oksana.kharchenko.84@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
122 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
610.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2021 14:26 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2021 14:26 - 30.09.2021 10:00
Аукціон:
01.10.2021 14:43 - 01.10.2021 15:24
Період кваліфікації:
01.10.2021 15:24 - 04.10.2021 16:04
Період завантаження договору:
04.10.2021 16:04 - 24.10.2021 16:04
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за охоронні послуги здійснюється «Замовником» щомісячно, протягом 7 (семи) банківських днів з моменту отримання рахунку та підписання акту наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України, буд. 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА"
Оскарження: 04.10.2021 16:04 - 15.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43294441
-
Контактна особа:
Ірина Панічкіна +380509635379 guard_ohorona@ukr.net
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ МОСКАЛЕНКА СЕРГІЯ, будинок 8Б, квартира 78
Оскарження: 04.10.2021 16:04 - 15.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
88 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 112.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2021 16:04
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ВИМПЕЛ 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41385002
-
Контактна особа:
Радіонова Любов Андріївна +380958888929 Vimpel92018@gmail.com
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, Місто ЗАПОРІЖЖЯ, пр-т 40-Річчя Перемоги, б. 15 кв. 99
Початкова пропозиція
103 776.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
ФОП Могильний Олександр Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2083115214
-
Контактна особа:
Могильний Олександр Іванович +380973041997 magistr4488@gmail.com
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, м.Запоріжжя, в.Новокузнецька, буд.5-В, кв.79
Початкова пропозиція
101 568.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
94 921.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "САТИШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43228007
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 tovsatish@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Початкова пропозиція
105 984.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
94 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ПОЗАВІДОМЧА ОХОРОНА-СХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508760
-
Контактна особа:
Федір Шуняков +380506200341 tehnicaots@gmail.com
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВА/ПРОВУЛОК ТИХИЙ, будинок 42/12
Початкова пропозиція
121 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
121 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2a27160cacf420d8dc1ef5d48cb3a4d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-14-007197-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43294441
-
Контактна особа:
Ірина Панічкіна +380509635379 guard_ohorona@ukr.net
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ МОСКАЛЕНКА СЕРГІЯ, будинок 8Б, квартира 78
Номер договору:
75
Сума договору:
81 432.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 18.01.2022 00:00
Дата підписання:
19.10.2021 08:56
Статус:
Виконаний