• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26

Оголошено тендер

122 000.00 UAH
Номер: 6f611e553f3d410abaabada3ee479135
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-14-006856-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ КРАМАТОРСЬКУ
Очікувана вартість: 122 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.09.2021 12:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПослуги з фізичної охорони приміщення ТУ ДБР у м. Краматорську за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 26-кошти державного бюджету
Сума122 000.00 UAH